THE ULTIMATE GUIDE TO OKEY

The Ultimate Guide To okey

The Ultimate Guide To okey

Blog Article

Istakanızın üzerindeki bütün taşların dizili olması halinde, anlamsızta mütebaki yalnızca bir taşı masaya bırakmanız durumunda entrika sona erecektir.

Canlı okey sitesi yürekin baziçe odalarımıza isterseniz Konuk girizgâhi yapabilirsiniz. İsterseniz de kendi üyeliğiniz ile giriş yaparak puan kazanmaya başlaya bilirsiniz. Bu oyunu oynamayı bilmiyorsanız web sitemizde oyunu ne oynayabileceğinizi gösteren resimli ve videolu makalelere bölüm atabilirsiniz. Katakulli da kaç taş var diyerek tasa edenler karınin endamsız bir tavzih açmak icabında. Canlı Okey Oyunu Odaları

Bu siteler sayesinde daha önce bu oyunu bilmeyen eşhas yürekin paylaşılan videoları izleyebilir, kendinizi oyunla ilişkin vüruttirebilir ve hakiki ömürınızdaki arkadaş ortamlarını kurabileceğiniz canlı masalara merhametsizlabilirsiniz.

Ve taşlarınızı sıralayarak per oluşturmak dâhilin tüm dikkatinizi toparlayın. Dostça ederek okey oynamanın tadını çıiç. Saat içerisinde sohbetlerde kurduğunuz dostluklar olacaktır; kendi kapalı gurubunuzu dakika içre oluşturabilirsiniz.

En sık oynanan künde türlerinden biri olan 101’in kendi içinde oyun türleri vardır. Katlamalı ve katlamasız olarak adlandırılan bu oyunun içinde ne olduğu şu şekildedir.

Web sitemiz sayesinde online olarak her vakitte icap evde, icap okulda, ahacık yeni tanıdıkacağın insanlarla çanak okey plus oynayabilirsin.

Klasik okey farklı olarak şayet eş yeni seçeceği taşı ortaya konan taşlardan göz at değilde özge bir oyuncudan mevrut taşı alarak çekimde bulunduysa bütün elini ortaya boşaltmak zorunda lafır.

İşlerinizi kolaylaştırmak için otomatik olarak taşlarınızı dizebilmenizi sağlayıcı sistemleri ile daha da eğlenmenizi sağlamlayacak olan adresleri takkadak ziyaret edebilirsiniz.

Dostça kutusu, temsil boyunca her hin canlı olacaktır. Özellikle bu hasbihâl kutusunu muhabbetin haricinde da kullanabiliyorsunuz. örneğin eşinizle birlikte bir haber verişi yapabilmek adına sohbet kutusundan yazabilirsiniz.

Hassaten sitemize üye olmadan da konuk kullanıcı olarak canlı okey plus oynayabilirsiniz, yeterince oynadıktan sonra ve online olarak katakulli oynamaktan rahat almış olduğunıza kanma getirdiğiniz bugün üyemiz olmanızdan mehabetli bir mut duyarız.

Olta sırasında bir insan elindeki perleri sırası ile sunmuşsa ve bitmişse ukubet puanı 2 olarak ikrar edilir. Çift bitme ise; oyunculardan birinin taşlarını çifterli şekilde 7 çifte getimesi olayıdır. Ukubet puanı 4 olarak onaylama edilir.

oyunu bitirip okeyi dışarı atamıyor tersine hiç bitemiyorum ıskartayı nereye atacğız bi ,ustalıkarette nanay yinede oynuyorum teşilişikürler

Bu düzen en kandırıcı gecenin o darcı saatlerini doldurmak midein oynanır. Gece dank ettiği saat hoppadak siteye giriş yapabilirsiniz. Sabaha denli engelsiz tutulan kalburüstü temsil masalarından bir tanesini yeğleme edebilirsiniz.

Kayıt esnasında belirttiğiniz evetşın sevap bulunduğunu onaylıyorsunuz. Gönderilen evetşın hakikat olmadığını başkalık edersek, hesabınızı mantinota hakkımızı saklı tutarız.

ankara okey

Report this page